Loading...
 • Jógalates Ideální kombinace pro zdraví a kondici!
  • Oblíbili jste si pilates jógu?
  • Láká Vás vyzkoušet jejich profesionální spojení?
  • Přemýšleli jste o tom, jestli mají některá cvičení svůj protějšek?

  Jógalates kombinují silové cviky pilates s relaxační energií jógových pozic. V rámci hodiny budete posilovat i protahovat, napínat i uvolňovat.
  Výsledkem Vašeho snažení bude nejen posílení břišního, zádového a hýžďového svalstva a současně zlepšení pružnosti Vašeho těla, ale také zlepšení vědomí sebe sama, vitality a vnitřního klidu.

 • Power joga – také vychází z hathajógy, výdrže v ásanách se různí, opět jde o provázanost dechu s pohybem, stáčení pozornosti dovnitř a respektování těla i mysli; nejde o výkon, ale o vědomou práci, kterou zvládnou jak začátečníci, tak pokročilí.
 • Pilates –  základním prvkem této metody je uvědomění si činnosti všech svalů při jakékoliv aktivitě. Neznamená to jen zvládnout hodinu cvičení a míru obtížnosti jednotlivých cviků. Jde o koncentraci těla a duše při každé činnosti. Cvičení je vhodné pro každého, nezáleží na věku ani zdatnosti, je zkrátka pro všechny, kdo chtějí zlepšit kondici a postavu. Cviky se dají různé kombinovat, takže je možné sestavit program pro úplné začátečníky a značně pokročilé. Ke cvičení budete potřebovat pouze pohodlný sportovní oděv.
 • Bodystyling – bodystyling je založený na cvičení s vlastní váhou těla. Pomáhá rovnoměrně formovat a zpevňovat postavu. Trénink se soustřeďuje na formování svalů celého těla, může být ovšem zaměřený i jen na problémové partie – stehna, hýždě a břišní svaly. Je kombinací aerobního cvičení (většinou klasického aerobiku), které slouží k zahřátí celého těla, a posilování. Krom formování a zpevňování celého těla, dochází k jeho protažení a posílení. Výhodou je, že je bodystyling vhodný téměř pro všechny jedince v různém věku.
 • Twerk – kořeny twerku sahají k new-orleanskému subžánru hip hopu označovaného jako bounce z konce 80. let 20. století, avšak v současnosti je zahrnován do tanečního stylu dancehall. Slovo twerk vzniklo údajně kombinací slov twist (kroutit), twitch (škubnutí), work (práce) a jerk (trhnutí).

  Proč tančit twerk? Jedná se o aerobní pohyb přispívající ke zlepšení fyzické kondice. Posiluje stehenní, hýžďové i břišní svalové partie. Podporuje spontaneitu, zdravé ženské sebevědomí a přináší skvělé odreagování.

 • ALPINNING je revoluční a unikátní skupinové pohybové cvičení na mechanickém trenažéru.ALPINNING je nová motivace, nová energie, nová filozofie,
  nové skupinové cvičení, noví šťastní lidé.
  1. Co je Alpinning?ALPINNING je revoluční a unikátní skupinové pohybové cvičení na mechanickém trenažéruALPINNING je nová motivace, nová energie, nová filozofie,
  nové skupinové cvičení, noví šťastní lidé.Jedná se o skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně vyvinutých trenažérech, při kterém ve stejný okamžik klienti nacházejí hudbu, motivaci, kondici, zábavu a psychickou uvolněnost. Tento originální program byl vyvinut pro lidi každého věku a úrovně zdatnosti. Vychází z nejpřirozenějšího lidského pohybu, vychází z chůze.Program pro každéhoALPINNING program kombinuje trénink s mnoha cviky a taktéž využívá měřičů tepové frekvence, čímž nabízí cvičencům neopakovatelný způsob cvičení. ALPINNING program byl vytvořen s vědomím, že každý z nás má při tréninku jiné potřeby a cíle, proto program ALPINNING disponuje lekcemi v několika úrovních. Každý účastník lekce zvolí tu úroveň zdatnosti, která odpovídá jeho individuálním fyzickým předpokladům.Přístroj ALPITRACKALPITRACK disponuje elektronickým displejem, který snímá srdeční frekvenci jak z rukojetí, tak i z hrudního pásu. Dále monitoruje ušlou vzdálenost, okamžitou rychlost chůze, obecný čas, aktuální čas chůze, počet spálených kalorií, teplotu prostředí. S Alpinningem máte svůj trénink pod absolutní kontrolou.

  • součástí vybavení ALPITRACKU jsou následující součásti: hrudní pás ke snímání TF, integrovaný dotykový snímač TF, držák na láhev, držák na činky a činky, integrovaný display, aretační bezpečnostní kolík, speciální antiprachový vak.
  • dva setrvačníky zabezpečují rovnoměrné rozložení sil u brzdného systému, což umožňuje lepší pocit z tréninku. Vodící válce jsou uloženy v zapouzdřených vysokorychlostních ložiscích, které jsou prachu, potu a vodě odolné. V levém setrvačníku je integrovaný snímač, který slouží jako senzor pro vyhodnocování většiny funkcí.
  • díky propracovanému brzdnému systému a jeho variabilní simulaci, lze prožít zážitek podobající se skutečnému zatížení v přírodě.

  Certifikáty a licence

  ALPINNING smí nabízet pouze autorizovaná centra s označením ALPINNING, kde jednotlivé lekce vedou certifikovaní lektoři s licencí ALPINNING. Jen to je pro Vás zárukou účinných, bezpečných a kvalitních principů tohoto unikátního programu ALPINNING.

  2. Výhody ALPINNINGU

  ALPINNING program vychází z nejpřirozenějšího lidského pohybu, a to chůze. Tímto se stává ideálním programem, který nezatěžuje Vaše klouby a je tak vhodný pro všechny věkové kategorie.

  REDUKCE VÁHY

  • při jedné 50 minutové lekci průměrně vydáte 1230 – 3140kJ, což je mnohonásobně víc než při klasických formách cvičení, zároveň Vám instruktor poradí, jaká tepová frekvence je pro Vás ideální z hlediska spalování tuku, což je velmi důležité pro optimalizaci redukce Vaší váhy
  • ALPINNING není jen 50 minut chůze na trenažéru, ale současně při chůzi používáte činky, expandery, prvky z aerobiku, což dělá Vaši lekci rozmanitou, zábavnou a zároveň tento pravidelný trénink pomůže účinně tvarovat a zpevňovat celou Vaši postavu
  • chůze do kopce, což skvěle simuluje právě trenažér ALPITRACK, výrazně napomáhá ke zpevnění hýžďových a stehenních partií

  KONDICE

  • ALPINNING™ program, kvalifikovaní Instruktoři s licencí ALPINNING™, displej na trenažéru, který Vás informuje o stavu Vaší tepové frekvence, teplotě okolí, rychlosti chůze, ušlé vzdálenosti, spálených kaloriích, dále různé úrovně lekcí, to vše pomáhá udržet nebo dokonce vylepšit Vaši kondici jednoduchým a zábavným způsobem.

  PSYCHICKÁ VYROVNANOST

  • kvalitní a přirozená pohybová aktivita pod vedením školeného instruktora a příjemné prostředí tak pozitivně ovlivňuje Vaši psychiku.

  3. Jdu na svoji 1. lekci ALPINNINGU

  V tom případě nám dovolte pár rad:

  1. Na lekci ALPINNING přijďte raději 5 min. před zahájením.
  2. Lekce ALPINNING mohou být velmi intenzivní, proto doporučujeme před, během a po lekci vypít 1l a více neperlivé vody nebo iontového nápoje.
  3. Na ALPINNING není třeba speciálního oblečení, lze využít to, které používáte pro běžnou sportovní – rekreační aktivitu. Sportovní oblečení pohlcující pot je však vhodnější a na těle příjemnější.
  4. Hlavně přijďte s dobrou náladou.

  TĚŠÍME SE NA VÁS.

  Alpinning